Warning: A non-numeric value encountered in /home/svitmyasa/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

ПРО КОМПАНІЮ

В мальовничому краї, де верхівки гір обережно торкаються неба, а легенькі пухнасті хмаринки не соромляться прилягти відпочити на пологі гірські схили, де цілющі підземні води щедрими джерелами напувають і втомлених подорожніх, і гостей краю, що приїздять сюди відпочити, і кожну створену Господом живу істоту – саме тут, у Закарпатті, народжується справжній смак життя. Адже жити можна по-різному, обираючи ті чи інші пріоритети: досягати кар`єри чи насамперед приділяти увагу дітям, родині; мандрувати світом, або ж мати захоплення, що прив`язує до насидженого місця. Та ким би ти не був, жити смачно – одна з найважливіших твоїх потреб. А почесна місія нашого підприємства – якнайкраще задовольнити цю потребу.

З любов`ю, повагою і розумінням до потреб усіх верств споживачів, фермерське господарство «Світ м`яса» росте і розвивається в такт потребам сьогодення.

ІСТОРІЯ

Дізнайтеся шлях, який пройшла наша компанія у фактах та датах.

Виробництво

Відео-екскурсія по нашим виробничим потужностям.

Дилерська мережа

Адреса та контакти розгалудженої мережі фірмових магазинів.

Документація

Сертифікати, грамоти та дозвольна документація.

«Живи смачно!» З таким побажанням іде до споживача сучасна смачна та корисна продукція підприємства. А серед багатого асортименту – десятки найменувань сосисок, сардельок, шинок, рулетів, копченостей, м`ясних делікатесів, сирокопченої елітної продукції для найвитонченіших гурманів.

Життя – цікаве, насичене і часом досить складне. Часто є речі, які навіть при найбільшому бажанні буває важко змінити самотужки. Однак жити смачно – саме та грань гармонії людського буття, досягти якої наше підприємство допоможе кожній родині.