Warning: A non-numeric value encountered in /home/svitmyasa/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

ПРЕМІУМ ПРОДУКЦІЯ

В асортименті ФГ «Світ м’яса» є елітна група продукції, яка має окрему марку «Закарпатські ковбаси». Це сирокопчені продукти: ковбаси, шинки та ковбаски з витонченим смаком та ароматом. Сировина для виготовлення даної продукції проходить додатковий контроль якості та стабільності складу. Прянощі, які входять в склад продуктів, не просто додають смаку, а ще і є корисними для здоров’я. Чимало продукції виготовляється за оригінальною авторською рецептурою висококваліфікованих технологів, створеною саме в ФГ «Світ м’яса».

Серед усього асортименту ковбасної продукції сирокопчені вироби займають особливе місце. По-перше, високоякісний продукт, зроблений у спеціальних кліматичних умовах, де ретельно контролюється температура і вологість. У даних умовах відбувається ферментація продукту при якому формується незвичайний букет смаку. По закінченні певного часу ковбаси відправляються на сушку до готовності при певних температурних і вологісних режимах. По-друге, Виробляється тільки з високоякісного добірного м’яса під невпинним контролем. По-третє, ФГ “Світ м яса” має унікальні продукти приготовлені за авторськими, ексклюзивними рецептами нашим головним технологом. Продукти не мають аналогів в Україні.

Сама назва цього виду – сирокопчені – привідкриває завісу таємничості щодо технологій виготовлення. Саме так, ці ковбаси та інші продукти перед копченням не піддаються попередній термічній обробці. Холодне копчення відбувається при температурі 25-20 градусів, дозрівання такої ковбаси триває не менше 15-21 доби в залежності від виду виробу. Крім того, подбали наші технологи і про ефектний зовнішній вигляд сирокопченостей. Шинка «Доміно», продукт «Слойка», шинка «Асорті Розкіш», салямі «Сп`яната Романа», ковбаса «Оригінальна» – справжня симфонія смаку та елегантності.

УВЕСЬ АСОРТИМЕНТ