Warning: A non-numeric value encountered in /home/svitmyasa/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

НАША ІСТОРІЯ

Починалося все в далекому вже тепер 2001 році, з започаткування першого в області м`ясопереробного цеху в селі Бобовище. Щодоби підприємство виготовляло 500 кг м`ясної та ковбасної продукції. Здавалося б, асортимент з 80-ти найменувань, серед яких – варені ковбаси, інші види ковбас, міг задовольнити будь-якого споживача.

Однак згодом на вітчизняному продовольчому ринку з’являється чимало імпортної продукції, котра суттєво утискає національного виробника та впливає на формування смаків та потреб населення. Споживач стає більш вимогливим, спонукаючи виробників шукати нові тенденції у виробництві, рухатися вперед, оновлюючи асортимент та всебічно розвиваючись.

Таким чином, у 2003 році на підприємстві визріває основна торгівельна марка – «Ковбаси Віталія», котра стає впізнаваною та вподобаною не тільки в Закарпатті, а й по всій Україні.

З 2011 року в селі Жукові відкривається фермерське господарство «Світ м`яса». Новітні технології, устаткування, якісна сировина, кваліфікований персонал, творчий підхід до справи – ті складові успіху, котрі допомагають підприємству набирати обертів, завоювавши любов споживачів у багатьох куточках України.